کارخانه Lavazza Expanding Pennsylvania برای برشت دان قهوه بیشتر در ایالات متحده افتتاح میشود

غول قهوه ایتالیایی Lavazza اعلام کرده است که تا پایان سال جاری ، محصولات قهوه Lavazza برای بازار مصرف ایالات متحده برشت داده می شود.

شرکت لاوازا آمریکای شمالی در حال گسترش امکانات “Lavazza Professional” در غرب چستر ، پنسیلوانیا ، با مساحت حدود ۱۰۰۰ فوت مربع است تا زمینه ایجاد قابلیت های اضافی برشت را فراهم کند. در حالی که Lavazza Professional به بخش قهوه های اداری توجه می کند ، عملیات جدید برشت به منظور گسترش دامنه تجاری در بازار مستقیم مصرف کننده ایالات متحده طراحی شده است.

داوید ریبونی ، رئیس و مدیر عامل واحدهای تجاری آمریکا Lavazza  در این باره گفت: “این گسترش ادغام کامل بین Lavazza Professional و Lavazza را ایجاد می کند.” “ما قادر به ایجاد قابلیت های فعلی برای برشت  و بسته بندی محصولات Lavazza در ایالات متحده هستیم ، که این امر باعث ایجاد تنوع در کانال های بازار و بهبود واکنش در بازار آمریکای شمالی می شود.”

غول قهوه ایتالیایی Lavazza

“این کارخانه تمام محصولات موجود قهوه لاوازا را تولید می کند که مصرف کنندگان آمریکایی قبلاً آنها را دوست دارند ، اما در اینجا در ایالات متحده با همان استانداردهای کیفیت محصولات قهوه تولید شده در سایر گون های قهوه شرکت لاوازا ایجاد میشود”.

ابتکار عمومی و تخصصی برای قهوه و مشکلات آب و هوا در مرحله سوم

این غول قهوه ۱۲۵ ساله در حال حاضر ۹ کارخانه تولید در شش کشور در سراسر جهان از جمله سه کارخانه در ایتالیا و یک کارخانه در فرانسه ، ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، کانادا ، هند و برزیل کار می کند. با انتقال تولید بیشتر به ایالات متحده و در نتیجه کاهش حمل و نقل محصولات از ایتالیا ، این شرکت گفت که گامی در راستای ابتکار “نقشه راه به صفر” که اخیراً اعلام شده است که هدف آن خنثی سازی اثر کربن آن در پایان سال ۲۰۳۰ است ، برداشته است.

Share on telegram
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *