شرکت ایتالیایی Mazzer از دو دستگاه آسیاب قهوه و یک تَمپر خودکار رونمایی کرد

تولید کننده آسیاب قهوه ایتالیایی Mazzer دو مدل جدید از  آسیاب قهوه به نام های آسیاب ZM+ و Super Jolly V Up را به همراه یک دستگاه تَمپر خودکار جدید به نام T-Tamper عرضه خواهد کرد.

Mazzer ZM+ بر پایه پلتفرمی است که توسط آسیاب ۸۳ میلی‌متری ZM مسطح عمودی که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، ساخته شده است. این دستگاه همان طراحی اما سبکتر و سازگار با یک دوز را مانند ZM ارائه می‌کند.

با این حال، دستگاه آسیاب قهوه  ZM بیشتر به سمت تهیه قهوه فیلتر شده و قطره‌ای تنظیم می‌شود و  ZM+ شامل یک دهانه و نگهدارنده پورتافیلتر است تا با دقت بیشتری آماده‌سازی اسپرسو را در خود جای دهد.

 آسیاب قهوه

سیلویا مارکاتو، مدیر محصول Mazzer ، در این رابطه گفت: «با ZM+، می‌توانید یک دوز اختصاصی خود را مستقیماً در پورتافیلتر بدون ریختن مواد روی پیشخوان آسیاب کنید. “در صورت نیاز، با نگهدارنده می توان سایر لوازم جانبی ارائه شده، [مانند] نگهدارنده کیسه قهوه و قوطی را روی آسیاب ثابت نگه دارید.”

در اوایل امسال، Mazzer پنجاهمین سالگرد عرضه آسیاب اسپرسو خود را با عرضه مدل Super Jolly V Pro، که گزینه‌های اتصال اینترنت ، دوزهای قابل برنامه‌ریزی و سایر ویژگی‌های جدید را به پلتفرم معرفی کرد، جشن گرفت.

T-Tamper

T-Tamper جدید به مجموعه تجهیزات غیر آسیاب Mazzer اضافه شده است، یک دستگاه تمپ خودکار که  بین ۱۰ تا ۳۵ کیلوگرم نیرو به بستر قهوه آسیاب شده در پورتافیلتر میتواند وارد کند.

قبل از T-Tamper، تنها پیشنهاد Mazzer Tamper Easy Tamper با اهرم دستی بود که برای نصب در محفظه دوز آسیاب یا برای ایستادن به تنهایی روی یک پایه اختیاری طراحی شده بود.

دو گزینه عملکرد برای T-Tamper جدید عبارتند از “سریع” و “دقیق”، و سر تمپر همچنین هنگام فشار دادن به پایین برای توزیع یک نواخت قهوه و همچنین برای خود تمیز کردن سطح خود می چرخد.

مارکاتو می‌گوید: «در چهار سال گذشته، Mazzer طیف محصولات خود را با تمرکز بر کارایی، ظاهر طراحی، سازگاری و سهولت استفاده دوباره طراحی کرده است. «ما در این مسیر بیشتر پیش خواهیم رفت. ویژگی‌های الکترونیکی و اینترنت اشیا نقش مهمی برای کمک به باریستاها در کار روزانه‌شان ایفا خواهند کرد.»

Mazzer-ZM

هر سه محصول برای اولین بار ماه گذشته در نمایشگاه تجاری HostMilano در ایتالیا در معرض دید عموم قرار گرفتند و هر سه در بهار ۲۰۲۲ وارد تولید خواهند شد.

دستگاه آسیاب مناسب اسپرسو برای استفاده در خانه

تکامل فنی: چگونه دستگاه ‌های اسپرسو در قرن ۲۱ تغییر کرده‌اند؟

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *