شرکت Giesen از دستگاه برشت قهوه جدید خود به نام W6 Pro رونمایی کرد.

همزمان با نمایشگاه تجارت جهانی قهوه در این هفته در میلان ایتالیا، تولید کننده دستگاه های برشت قهوه از کشور هلند Giesen در حال عرضه یک دستگاه جدید با ویژگی های جدید به نام W6 Pro است.

همچنین، این شرکت از عرضه بزرگترین دستگاه برشت قهوه تولیدی خود  تا به امروز یعنی مدل W15E که با نیروی برق کار می‌کند،  خبر داده است که برای تولید در سال آینده برنامه ریزی شده است.

دستگاه برشت قهوه W6 Pro در حالی که دارای یک کیلوگرم ظرفیت دسته ای اضافی نسبت به مدل های قبلی W6A و WGE با ظرفیت ۶ کیلوگرم است، همچنین دارای نرم افزار برشته کردن حرفه ای اختصاصی  Giesen Profiler است.

سخت افزارهایی مانند شیر ورودی، همزن، تخلیه و فن خنک کننده را می توان از طریق نرم افزار کنترل کرد که امکان ذخیره سازی، اتوماسیون و اجرای پروفایل های برشت قهوه را نیز فراهم می کند. اگرچه این نرم‌افزار، متغیر های خاصی را مانند دمای دانه را نشان می‌دهند همچنین می‌تواند به عنوان محرک‌هایی برای تنظیمات خودکار متغیرهایی مانند میزان قدرت و مصرف عمل کند.

سایر ویژگی‌هایی که در مدل‌های قبلی W6 یافت نمی‌شوند شامل فرآیند خنک‌کننده پیشرفته است که از طریق آن سنسور خنک‌کننده و تنظیمات سرعت می‌تواند به تعیین سرعت خنک‌سازی تا کمتر از ۲ دقیقه کمک کند.

سایر ویژگی‌های W6 Pro که از مدل‌های با ظرفیت بزرگ‌تر Giesen برگرفته شده‌اند شامل یک شعله حرارتی پیش گرمایش برای دستگاه و یک سیستم انتقال دهنده قهوه سبز داخلی است که به مکش خلاء متکی است و در عین حال نیازی به کارکنان برای بلند کردن کیسه‌های سنگین به بالای دستگاه را ندارد.

شرکت Giesen همچنین یک نسخه الکتریکی از دستگاه تولیدی خود را با ظرفیت ۱۵ کیلوگرم به نام W15 را عرضه می کند. W15E جدید دارای سیستم گرمایش دوگانه جدید و گزینه‌های شخصی‌سازی است.

دستگاه برشت قهوه Giesen W15E پیش‌بینی می‌شود در اوایل سال ۲۰۲۳ وارد خط تولید شود.

این شرکت می گوید در حال حاضر پیش خرید ماشین های W15E را می پذیرد.
تولیدکننده برشت قهوه صنعتی Scolari فناوری هیبریدی e-Roaster را معرفی می کند

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.