از آلمان، Graycano Pourover Brewer در حال عرضه جهانی است.

یک دستگاه دم آوری قهوه جدید به نام Graycano  ازآلمان در حال عرضه جهانی است . نگهدارنده این فیلتر مخروطی از آلومینیوم ساخته شده است که با سرامیک پوشش داده شده است و دارای سیستمی از برآمدگی های داخلی به نام Lava Ribs است.

مانند برآمدگی های داخل هر دستگاه پور اور ( Pour Over ) ، شیار ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تأثیرات خاصی بر تأثیر متقابل آب، هوا و دما در حین دم‌آوری داشته باشند. در حالی که اکثر طراحی های مشابه این مدل دستگاه های دم آوری عمودی یا منحنی شکل هستند، شیار های Graycano الگویی از برآمدگی‌های V شکل در امتداد دیواره داخلی دستگاه تشکیل می‌دهند.

Graycano 

بروگمن فلیکس ( Felix Brügmann)، مدیر عامل  شرکت Graycano گفت: ساختار Graycano برای جلوگیری از ورود هر گونه هوا و آب اضافی  که ممکن است در طول دم آوری ایجاد شود طراحی شده است. در این مدل طراحی به آب اجازه داده می‌شود که به راحتی بین شکاف‌های VS جریان یابد و در نتیجه بستر قهوه به طور یکنواخت مرطوب شود.علاوه بر این، عدم تقارن شیار های دستگاه باعث به دم آوری طبیعی آب می‌شود.

این مدل دم آوری باعث عصاره گیری با طعم شدیدتر و بادی قوی تر قهوه می شود. این شرکت آلومینیوم را به عنوان ماده پایه خود برای سرعت جذب گرما توسط فلز انتخاب کرد. سپس یک ساختار دو جداره گرما را درون خود دستگاه حفظ می کند. پوشش سرامیکی بر روی سطح آلومینیوم روی دستگاه طراحی شده است تا از هرگونه فعل و انفعال بین قهوه و فلز که ممکن است منجر به بد طعم یا رایحه شود جلوگیری کند.

چگونه استاندارد های قهوه SCA را به دست آوریم

Graycano-coffee-brewer-2

بروگمن (Brügmann) گفت: “هدف اصلی ما از این ترکیب مواد این بود که بهترین بهره را از رسانش حرارت آلومینیوم را از طریق دم آوری داشته باشیم تا  طعم قهوه شما دست نخورده و خالص باقی بماند.” از طریق این پویایی حرارتی، نت های میوه ای و گلی قهوه را می‌توانید به خوبی احساس کنید.

در اوایل این ماه در نورنبرگ، آلمان، باریستا Nicole Battefeld در حالی که از دستگاه Graycano استفاده می کرد، مقام اول را در بخش بهترین دم آوری قهوه آلمان SCA به دست آورد.

دستگاه های Graycano pourover در حال حاضر مستقیماً از وب سایت شرکت به مشتریان در سراسر جهان به قیمت ۸۴.۹۰ یورو (۹۰.۰۵ دلار آمریکا تا لحظه نگارش این مقاله) به اضافه حمل و نقل و مالیات بر ارزش افزوده فروخته می شوند.

چگونه می توان تغییرات کنترل دما آب را برای قهوه ثابت نگه داشت

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.