۱۵ قهوه با امتیاز ۸۶+ به دومین مزایده تایوان راه یافتند

انجمن قهوه تایوان و اتحادیه غیرانتفاعی قهوه مستقر در ایالات متحده از ۱۵ قهوه سبز برنده برای فروش در دومین حراج مجموعه خصوصی تایوان رونمایی کردند.

برنامه مزایده این قهوه ها با حمایت شورای کشاورزی و آژانس کشاورزی و غذای تایوان، برای کمک به ایجاد علاقه بین المللی به بخش نسبتا کوچک اما مهم تایوان طراحی شده است. بیش از یک قرن است که قهوه در تایوان به صورت تجاری کشت می شود.

ACE در سال گذشته به عنوان بخشی از سری حراج مجموعه خصوصی (PCA) خود، به تسهیل اولین حراج مجموعه خصوصی تایوان کمک کرد. به طور کلی، ۲۰ خریدار از تایوان، ایالات متحده، فرانسه، ژاپن، کانادا و عربستان سعودی در مجموع میانگین قیمت ۹۴.۵۰ دلار برای هر پوند قهوه سبز پرداخت کردند.

۱۵ قهوه برنده برای سال ۲۰۲۲ – که نشان دهنده پنج گونه مختلف قهوه ، چهار روش فرآوری پس از برداشت و سه منطقه در حال رشد در جزیره هستند – پس از ارزیابی دقیق از ۳۶ پانل قهوه حرفه ای به نمایندگی از ۱۷ شرکت مختلف قهوه در ۹ کشور مختلف انتخاب شدند.

بیشترین امتیاز یک نوع گیشا Gesha از مزرعه Royal Bean Geisha در Chiayi بود که توسط Fu-Sen Tseng تولید شد. مزرعه ای به نام Zhou Zhou Yuan سه تا از ۱۵ میکرولات برنده را تولید کرد، در حالی که Melastoma CoffeeSONGYUE و coffee manor هر کدام دو لات بقهوه برنده تولید کردند.

۹ قهوه از ۱۵ قهوه برنده، قهوه هایی با فرآیند طبیعی هستند.

مجموعه های نمونه قهوه های برنده در حال حاضر از طریق ACE در دسترس هستند. حراج آنلاین قرار است پنجشنبه ۳۰ ژوئن برگزار شود.

نتایج جام بهترین فنجان قهوه سبز ۲۰۲۲ السالوادور اعلام شد.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.