نگاهی به قهوه ساز Trinity Zero

با دم آوری قهوه ساز Zero ، هدف این است که یک قهوه با کیفیت در حالی که ممکن است مواد کمتری مصرف شود و همچنین اجتناب از هرگونه اجزای اضافی یکبار مصرف را داشته باشد را میتوانید تجربه کنید.

فیلتر فولاد ضد زنگ ۱۵۰ میکرونی به طور دائم در داخل بدنه پلی پروپیلن قابل بازیافت و بدون BPA به عنوان روش فیلتراسیون پیش فرض قالب تولید می شود و وزن کل آن فقط ۱۱۶ گرم است.

قهوه ساز Trinity-Zero

مدیر عامل این شرکت فولکر گفت: “این قهوه ساز برای مسافرت بسیار مناسب است ، اما همچنین به این معنی است که فقط حدود ۳۰-۴۰٪ از مواد به صورت حجمی برای تولید قهوه در مقایسه با سایر دستگاه های پرسی مصرف می شوند.” “ما فکر می کنیم شروع کار با محصولی که برای شروع کار مواد کمتری مصرف می کند ، قبل از اینکه جعبه را باز کنید ، ایده خوبی است.”

برای دم کردن قهوه با Trinity Zero، کاربران قهوه را به یک کپسول اضافه می‌کنند که شباهت زیادی به سبد اسپرسو دارد به طوری که در محفظه آب قفل می‌شود. یک لایه از سیلیکون به عنوان نوعی صفحه پخش بین محفظه آب و قهوه عمل می‌کند، به طوری که وقتی کاربران آب را به یک خط پر کننده تعیین‌شده اضافه می‌کنند، سپس آن را با در پر می‌کنند، آب از طریق سوراخ‌هایی به قطر حدود ۱ میلی متر برای قبل از پر کردن قهوه نفوذ می‌کند. پس از دادن اجازه چند ثانیه برای این فرآیند پیش از عصاره گیری، کاربران شروع به فشار دادن بر روی یک پمپ سیلیکونی بر روی در می‌کنند، هر دو محفظه را تحت فشار قرار می‌دهند، آب تازه بیشتری به قهوه اضافه می‌کنند و در عین حال عصاره گیری را تا زمانی که که تمام شود این کار را انجام میدهند. کل فرآیند طبق توصیه‌های شرکت حدود دوازده پمپ فشار و حدود ۶۰ ثانیه طول می‌کشد. ​

Trinity-Zero-brewer-5

دستگاه “Trinity Zero” در واقع از نظر ویژگی‌های کاربردی بسیار منحصر به فرد است، و ما موفق شده‌ایم تا حق امتیاز آن را تضمین کنیم.” این قهوه ساز حدود ۴ % TDS دارد و ۸۰ میلی‌لیتر کنسانتره به شما می‌دهد.”

فولکر به کاربران پیشنهاد می‌کند که یا کنسانتره را با آب داغ اضافی برای یک دم قطره‌ای تا ۸ اونس رقیق کنند، شیر را برای یک نوشیدنی قوی‌تر به نسبت ۱: ۱ اضافه کنند، یا به روش خودشان آن را مصرف کنند. برای شفافیت بیشتر فنجان، کاربران می‌توانند از فیلتر کاغذی استفاده کنند، زیرا ابعاد آن شبیه به ترینیتی وان است که هر فیلتر سازگار با هوا را می‌پذیرد. ​

Trinity Coffee

انتظار می‌رود که سفارش حمل و نقل در ژانویه سال ۲۰۲۱ آغاز و قهوه ساز به قیمت تقریبا ۴۰ دلار آمریکا به فروش برسد. ​

Share on telegram
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *